je inovativní materiál, který se aktuálně těší velké oblibě a vůbec se není čemu divit.

Výhod má totiž mikroplyš nespočet a nevýhody nacházíme jen ztěžka.

Komu by se totiž nelíbilo zachumlat se do velké kopy těch nejhebčích plyšových medvídků?

Mikroplyš i mikroflanel krásně hřejí, jsou neskutečně příjemné na dotek a jsou naprosto antibakteriální, bakterie a roztoče v nich budete hledat marně.

I proto si mikroflanel a mikroplyš zamilují také všichni alergici a milovníci čistoty. Snadno se udržuje, jednoduše se dá vyprat v pračce na 40° C. Po praní je materiál během pár minut suchý a okamžitě připravený poskytovat další dávky jemnosti!

Jako jedinou nevýhodu jsme po dlouhém testování a náročném výzkumu uznali vysokou míru vzniku závislosti na tomto úžasném materiálu. Ta obvykle vznikne již během prvních dotyků. Nejintenzivněji se závislost projevuje po ránu, kdy člověk musí vyvinout značné úsilí, aby dokázal vstát z vyhřáté měkoučké postele povlečené do mikroplyše.

COVID
Image
large-bubless.jpg

Jedná se o nový unikátní materiál se skvělými vlastnostmi, který je úžasně příjemný na dotek. Tvoří ho krátce střižené jemné chloupky a je vyroben ze 100% polyesteru. Je jemný jako samet a teplý jako kožíšek.

Po přejetí prstem látka “kreslí”, čehož si můžeme všimnout především u tmavých barev.

Je antibakteriální a nedrží se v něm roztoči, takže je skvělým společníkem pro alergiky.

Snadno se pere v pračce na 40° C, rychle schne, netvoří se na něm žmolky a nemusí se žehlit.

Mikroflanel je vylepšeným druhem mikroplyše, má tedy výše uvedené vlastnosti také.

Na první pohled od sebe tyto dvě látky zřejmě nepoznáte, ale po dotyku ucítíte, že mikroflanel je ještě jemnější a ještě hřejivější.

Jeho chloupky jsou hustší a kratší než chloupky mikroplyše, což ještě zesiluje výsledný efekt.

I povlečení mohou mít svůj charakter. Saténovému povlečení například neupřete jeho luxusní a romantický vzhled. Pro romantické večery by saténové povlečení nemělo ve vaší výbavě chybět. Povlečení ze saténu, které je k dostání v našem eshopu České lůžkoviny, je vyrobené ze 100% jemné bavlny, a proto je výjimečně pohodlné. Díky tomu se do postele budete pokaždé těšit a z postele se vám naopak nebude chtít vstávat. Svůj vlastní dojem ze saténového povlečení si můžete dokreslit výběrem vhodné barvy. K dostání jsou jak jednobarevná saténová povlečení, tak i bohatě vzorovaná povlečení ze saténu.

COVID

Mikroplyš vás zahřeje za chladných zimních nocí

Povlečení z mikroplyše vyniká skvělými termoregulačními a antibakteriálními vlastnostmi, rychle zahřeje, skvěle udržuje teplo, a navíc je velmi příjemné na dotek.

Když se poprvé dotknete povlečení z mikroplyše, budete překvapeni jemností a hebkostí jeho sametových chloupků. Mikroplyš je vyroben ze stoprocentního polyesteru a vyniká neobyčejnou schopností udržovat teplo. Proto jeho přednosti oceníte zejména za chladných zimních nocí, nebo pokud v ložnici příliš netopíte. Mikroplyš, ze kterého je povlečení vyrobeno, je mnohem teplejší než bavlněný flanel a také mnohem příjemnější na dotek. Je rychleschnoucí, nemačkavý, barevně stálý, a díky jeho výjimečným vlastnostem se v něm nedrží bakterie ani roztoči. Je tudíž velmi vhodný pro lidi trpící nejrůznějšími alergiemi.

V povlečení z mikroplyše se budete cítit jako v nebi

Povlečení z mikroplyše je velmi lehké, vzdušné a krásně přilne k vašemu tělu. Bude vás hýčkat miliony měkkých chloupků, které vám dopřejí pocit sametové jemnosti a dovolí vám zapomenout na všechny starosti běžného dne. Zachumlaní v teplém pelíšku se budete cítit skutečně jako v nebi. Po noci strávené v uvolňujícím objetí mikroplyšového povlečení se probudíte odpočinutější, uvolněnější a budete mít více energie než kdykoli předtím.

Prohlédněte si naši nábídku mikroplyš povlečení

Dokonalá měkkost, která se ani praním neztrácí

Moderní materiál, kterým je mikroplyš, se stále více dostává do našich životů. Není divu. Kromě toho, že je maximálně příjemný, šetří i čas při údržbě. Dokonalá

Více...

Studené nohy se stanou už jen nepříjemnou vzpomínkou

Jestliže vás v zimě u televize ponožky už nezahřejí, pak to bude chtít něco jiného a lepšího. Zabalte se do mikroplyšové deky Beránek a už nikdy chlad nepocítíte. 

<
Více...

Úspora financí, která bude mít příjemný vedlejší efekt

Kdo z nás se někdy nezamyslel nad tím, jestli by nešlo ještě alespoň trochu ušetřit na nákladech za domácnost. Ale ať to bereme z kteréhokoliv konce, žádná úspora nás už

Více...
Image

České lůžkoviny

Základem úspěšného dne je kvalitní odpočinek v podobě spánku. Nečekejte na kritické dny, kdy do sebe budete naprosto vyčerpaní házet již 5 šálek kávy. Využijte svůj drahocenný čas a vybírejte si z toho nejlepšího povlečení, které vám bude parťákem v letních i zimních nocích.

 

 

 

České lůžkoviny

Husinecká 903/10, 130 00, Praha 3

Search