Úspora financí, která bude mít příjemný vedlejší efekt

Kdo z nás se někdy nezamyslel nad tím, jestli by nešlo ještě alespoň trochu ušetřit na nákladech za domácnost. Ale ať to bereme z kteréhokoliv konce, žádná úspora nás už nenapadá.

Pokud pomineme nutné náklady za jídlo, pak je v zimních měsících největší položkou většinou topení. I přesto, že nemusíme mít právě přetopeno, teplo máme rádi určitě všichni. 

Podle odborníků je ale rozhodně lepší variantou spát v chladnější místnosti a teplo si vytvořit pomocí vhodného ložního povlečení. 

Ne každý materiál ale dokáže zahřát tak, aby nás po celou noc nezábly nohy. Pokud bychom si vyslechli názory nocležníků, kteří vyzkoušeli několik možných variant, pak by na jedné z prvních příček určitě převládalo mikroplyšové povlečení. 

- I ti největší „zmrzlíci“ totiž po chvíli ubírají topení na minimum, a přesto jsou po celou noc krásně v teple. 

Moderní a stále více uznávaný materiál, kterým je mikroplyš totiž dovede udržet teplé a příjemné prostředí pro zdravý spánek. Navíc je velice příjemné i pro náročné spáče. Neškrábe, nekouše a dokáže se skvěle přizpůsobit vašemu tělu. A to přesto, že se jedná o synteticky vyrobený materiál. 

Mikroplyš utuží partnerský vztah

Výrobci nejprve zkoušeli nabídnout svým zákazníkům mikroplyšové deky a přehozy přes pohovky. Po velkém úspěchu, který velice rychle zaznamenali, přistoupili k výrobě dalších produktů. V současné době si tedy můžete vybavit mikroplyšem i své lůžko. Spojením mikroplyšového prostěradla a mikroplyšového povlečení se vaše postel stane pelíškem, ze kterého se vám ráno nebude chtít vstávat. 

 

- Takzvané francouzské povlečení, které se vyrábí v rozměrech 200x220 cm, přesně sedí na partnerské dvojlůžko.

- A co může být lepší, nežli se schoulit s milovanou osobou do jednoho pelíšku a pod jednu přikrývku.

 

České lůžkoviny

Husinecká 903/10, 130 00, Praha 3

Search